WeCreativez WhatsApp Support
Özel Avrasya Cenaze Hizmetleri
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Karayolu ile Cenaze Nakli

Cenaze nakil alanında sizlere sunduğumuz hizmet sayesinde artık sizler de acılı bu gününüz de birçok Prosedürlerden tamamen kurtulmuş olacaksınız. Bu işlemler ile birlikte de artık cenaze nakil ve defin alanında tamamen acınıza odaklanacak ve aynı zamanda da ziyaretçilerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler neticesin de Karayolu ile cenaze nakli alanında yardımcı olmaktayız ve nakil aynı zamanda da defin işlemlerinizde de sizlerin üzerinizde ki yükü almaktayız. Sizlere sunduğumuz bu hizmet içerisin de sadece nakil işlemi değil resmi evrakların hazırlanışı ve defin alanında da çalışmalarımız yer alıyor. Özellikle de nakil esnasında ki cenaze nakline ilişkin yol izin belgesi alınarak taşıma alanında ki tüm izin belgeleri de hazırlanmış oluyor. Konşimento ve gümrük işlemlerinin yapılması ile birlikte de uluslararası cenaze işlemleri için de belgeler hazırlanarak çalışmalarımız sürdürülüyor. Cenaze nakli ve defin işlemlerine ilişkin belediyelerden ve devlet dairelerinden de gerekli olan evraklar hazırlatılıyor üstelik noterlerden ve hastanelerden de morglardan gerek cenaze nakli alanın da işlemler gerekse defin işlemlerinin belirli durumlarına göre uygunluk halleri yerine getirilmektedir. Bu sayede de resmi hiçbir işlem eksik kalmıyor ve artık cenaze nakil alanına geçilebiliyor.

Cenazenin nakil ve defin için hazırlanması aşamasında olan ölüm raporu da hazırlanıyor ve artık defin için de hiçbir eksik evrak kalmıyor. Evden alınıp morga kaldırma işleri esnasında da hastaneden alınan belgeler eksiksiz olarak gerçekleştiriliyor ve karayolu ile cenaze nakli işlemine geçiyoruz. Cenaze yıkanması alanında da hizmetimiz mevcuttur ve cenaze yıkama aracımız ile birlikte defin yerine gelerek cenazeyi yıkıyoruz ve defin işlemine hazır ediyoruz. Bu aşamada da kefene sarılması ve çinko tabuta konması ile artık defin için cenaze hazır olmuş oluyor. Yeşil örtüsünün örtülmesi ile birlikte aynı zamanda da belediye yol belgesinin alınmasıyla isteğinize göre camii ya da mezarlığa götürme işlemlerimiz başlıyor.

Kısacası Avrasya Cenaze Hizmetleri sayesinde artık sizler cenazenizle ilgili hiçbir işlem yapmadan tamamen tüm çalışmaları bize devrediyorsunuz ve defin alanında bizleri bekliyorsunuz. Gerekli olan tüm hizmetleri sunarak sizlere bu alanda büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Böylelikle de sizler de artık zaman kaybı yaşamadan ve daha fazla acılı gününüz de çaba sarf etmeden misafirlerinizle ilgilenebilecek ve acınızı yaşayabileceksiniz. Tüm bu evrak ve defin hazırlıkları aşamasında bizler eksiksiz bir şekilde hizmetimizi sunuyoruz ve sizlere en iyi şekilde bu alan da çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İster yurt içi ister yurt dışı tüm defin ve cenaze nakli alanında sizlere yardımcı oluyoruz, özellikle de şehirlerarası cenaze nakli alanında ki hizmetimiz sayesin de devletten alınacak olan tüm resmi evrakların hazırlanışın da büyük bir kolaylığı sağlıyorsunuz. Hastane den aldığımız ve belediyelerden aldığımız evrak işlemlerimiz ile birlikte de şehirlerarası cenaze naklinde artık hiçbir sorun yaşamadan defin işlemlerine geçebiliyorsunuz. Sizler defin yerinde bizleri beklerken Avrasya cenaze işleri eksiksiz bir şekilde hem nakil hem de cenazenin yıkanması ve tabuta konularak mezarlığa gelinmesi aşamasına kadar hizmetini sürdürmektedir. Defin işlemlerinde de büyük bir kolaylık sağlayarak nakil işlemini yaptığınız gibi cenazenizi farklı araçlara sevk etmek zorunda kalmadan tek bir çalışma ile defin alanına kadar gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle de sizleri büyük zahmetten kurtarmış oluyoruz ve sadece geriye kalan ise misafirlerinizle dualarınızı okumak ve cenazeyi defnetmek kalıyor. Sizler dostlarınıza misafirlerinize zaman ayırıyorsunuz bizler de geri kalan tüm bu hizmetler de sizlere yardımcı oluyoruz.

İLETİŞİM

+90 535 725 01 31

REFERANSLARIMIZ

Call Now ButtonTEKLİF İÇİN ARAYIN